Kerkelijk Centrum 'Irene'
Ons Centrum'

Overzicht komende diensten

Hieronder vindt u het overzicht van de komende diensten van de Protestantse Gemeente Vroomshoop.

Zondag 21 Oktober 2018
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

19.00 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Themadienst)
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Jan Visser
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 28 Oktober 2018
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

10.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Kerk.nu-dienst)
Dominee: Ds D. Kroeze Harderwijk
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dominee: Ds J. Dijkstra Vroomshoop
Organist: Jan Visser
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 04 November 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Tienerkerk+jong/Krummeldienst)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Zending
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dominee: Ds A.W. v/d Griend K'haar
Organist:
Collecte: Zending
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Woensdag 07 November 2018
19.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Dankdag)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Jan Visser
Collecte: Afdrachtscollecte
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 11 November 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Doopdienst)
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 18 November 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Scholendienst)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

09.30 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Scholendienst)
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

19.00 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Jeugddienst)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist:
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 25 November 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Laatste zondag Kerkelijk jaar)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Rein Vos van Avezathe
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

09.30 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Laatste zondag Kerkelijk jaar)
Dominee: Ds J.A. Antonides/Ds F. Schipper
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Rein Vos van Avezathe
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 02 December 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Tienerkerk+Jong/Krummeldienst)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

19.00 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Avondmaal)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist: Rein Vos van Avezathe
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 09 December 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Doopdienst)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

19.00 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Zangdienst)
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Jan Visser
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 16 December 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Avondmaal)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Rein Vos van Avezathe
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

11.15 uur: Het Flierborgh (Avondmaal)
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Geen
PDF Icon Orde van dienst

19.00 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Jeugddienst)
Dominee:
Organist:
Collecte: Jeugdwerk
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 23 December 2018
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dominee: Ds F. Schipper
Organist: Rein Vos van Avezathe
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Maandag 24 December 2018
21.00 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Kerst samenzang)
Dominee:
Organist:
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dinsdag 25 December 2018
09.30 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (1e Kerstdag)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist:
Collecte: Kinderen in de Knel
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

09.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (1e Kerstdag)
Dominee: Ds J.A. Antonides
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Kinderen in de Knel
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Zondag 30 December 2018
Dominee: Ds J.A. Droogendijk
Organist: Alice Oosterveen
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Maandag 31 December 2018
19.30 uur: Kerkelijk Centrum Irene (Oudejaarsdag)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist: Jan Visser
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst

Dinsdag 01 Januari 2019
10.00 uur: Kerkelijk Centrum Het Anker (Nieuwjaarsdag)
Dominee: Ds F. Schipper
Organist:
Collecte: Diaconie
Uitgangscollecte: Kerkrentmeesters
PDF Icon Orde van dienst