Kerkelijk Centrum 'Irene'
Ons Centrum'

Kind op schoot – Wat een feest!

Zondag 15 december 2024 hadden we weer een Kerk op Schoot dienst. We kwamen ongeveer 20 minuten samen om naar een Bijbelverhaal te luisteren.

We vertellen het verhaal van de Kerst in heel simpele bewoordingen. De een vertelt, de ander gaat met het attribuut bij de kinderen langs tijdens het liedje.

Er waren wel 20 kinderen tussen de 0-4 jaar met papa’s mama’s opa’s, oma’s tantes en ooms ..hele families kwamen gezellig die middag naar de kerk. Wat een feest!

De kerk was helemaal versierd met kerstbomen en lichtjes.

Het verhaal ging over de geboorte van Jezus. Maria had een baby in de buik. En toevallig was er een mama met een baby in de buik.

We hebben het ook over de herders en de schapen gehad, en kinderen mochten voelen hoe echt schapenwol voelt en ruikt.

Toen Jezus was geboren mochten de kinderen op kraamvisite komen. En omdat iedereen zo blij was gingen we zingen en muziek maken.

De liedjes die we gezongen hebben zijn op melodieën van de bekende kinderliedjes.

WE hebben samen nog gebeden, en bij het weggaan kregen alle kinderen een mooie gouden kroon met glitters om mee te nemen naar huis.

De Koning is geboren!

<< Terug